Strona główna - Atrakcje turystyczne - Góry Świętokrzyskie
Góry Świętokrzyskie

gory_swietokrzyskieTe niewysokie, najstarsze w Polsce góry łączą człowieka współczesnego z historią zamierzchłych dziejów. Tu spotyka się stare i nowe, tradycja i nowoczesność. Tu możesz przenieść się do świata dinozaurów i czarownic, a zaraz potem szaleć na torze wyścigowym lub szusować po stokach.

Stowarzyszenie Świętokrzyskie Możliwości  realizuje projekt FORUM NA RZECZ ROZWOJU GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH współfinansowany przez  Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Do udziału w projekcie zapraszamy wszystkie jednostki pozarządowe, administracji publicznej i podmioty branży turystycznej działające w regionie Gór Świętokrzyskich (gminy: Bieliny, Bodzentyn, Chęciny, Daleszyce, Górno, Łagów, Łopuszno, Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Nowa Słupia, Piekoszów, Raków, Sitkówka Nowiny, Strawczyn, Zagnańsk, Baćkowice, Waśniów, Bliżyn, Łączna, Suchedniów, Pawłów, Wąchock).

Celem projektu jest nakreślenie kierunków rozwoju Gór Świętokrzyskich, wskazanie przykładów konkretnych działań, które może zrealizować dany podmiot, a także powołanie partnerstwa publiczno-społeczno-gospodarczego na rzecz rozwoju Gór Świętokrzyskich.

Szczegółowe inforamcje na stronie projektu: http://wgoryswietokrzyskie.pl/pl

 

© Centrum Edukacyjne w Wólce Milanowskiej